پنج شنبه ۲۹ شهریور, ۱۳۹۷
ایران - همدان - شرکت سیاحتی علیصدر  4-988138255552+
آخرین اخبار :

مجتمع عباس آباد

بام همدان

تپه عباس آباد همدان در نزدیکی و مشرف به میدان قائم (میدان داریوش سابق) قرار دارد . این تپه به دلیل مشرف بودن به شهر همدان ، همواره از موقعیت ویژه ای برخوردار بوده است.

در گذشته هر گاه حاکمی تغییر می کرد، در بالای آن ساز و طبل و کوس نوبتی نواخته می شد و به همین جهت به تپه نقاره خانه نیز معروف بوده است .

یکی از پارک‌های زیبا و دیدنی شهر، به ویژه مناسب برای میهمانان تابستانی همدان،  بام همدان  است که در بالای تپهٔ عباس‌آباد واقع شده‌است.
دو جاده یکی از ابتدای چهار باغ ارم و دیگری از اوائل جاده گنجنامه، دسترسی به بالای تپه را امکان پذیر می نماید.

علاقمندان می توانند از طریق کوچه باغ های اطراف تپه پیاده به بالا بروند و شاهد فضای سبز باغات و دورنمای شهر همدان و آب و هوای مطبوع آنجا باشند.

در ضلع جنوب شرقی این مجتمع ، آبشار مصنوعی زیبائی وجود دارد . این تپه از یک سو به شهر زیبای همدان و از سوی دیگر به باغهای سرسبز عباس آباد و کوهستان زیبای الوند مشرف می باشد.

در این مجتمع چندین دستگاه ویلای زیبای سنگی احداث گردیده که از آخرین امکانات روز دنیا برخوردار بوده که می تواند اقامتی ناب را در بام همدان برای تمامی بازدید کنندگان و مسافران گرامی رقم بزند.
امکانات رفاهی مجتمع تفریحی عباس آباد همدان شامل ویلاهای اقامتی، مسجد، پارکینگ، رستوران،کافی شاپ، شهربازی و زمین مخصوص اسکیت، سرویس بهداشتی و… می باشد که در تمام ایام سال پذیرای مسافران و همشهریان گرامی می باشد.

تلفن: ۳۸۳۸۱۰۹۸ -(۰۸۱)

تلفن رزرو ویلاها : ۰۹۱۸۸۱۰۴۵۰۰

     

       

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید