پنج شنبه ۲۹ شهریور, ۱۳۹۷
ایران - همدان - شرکت سیاحتی علیصدر  4-988138255552+
آخرین اخبار :

دهکده گنجنامه

دهکده فرهنگی ورزشی توریستی گنج نامه  همدان درسال ۱۳۷۹ اقدام به ایجاد منطقه نمونه گردشگری در دامنه شمالی کوه های الوند نموده است. این مجموعه موفق به اخذ مجوزهای لازم از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، صنایع دستی، سازمان تربیت بدنی و دریافت پروانه های ساختمانی کامل جهت ساخت حدود ۱۸۰۰۰ متر زیربنای مسقف شده است.

این مجموعه که به عنوان یکی از قویترین قطبهای گردشگری ایران و خاورمیانه مطرح شده و به عضویت سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) در آمده است و با ظرفیت روزانه ۵۰۰۰ نفر، قابلیت ارائه انواع خدمات فرهنگی، ورزشی، تفریحی و اقامتی را به گردشگران داخلی و خارجی دارا میباشد.

از دیگر افتخارات این مجموعه کسب پروژه کار آفرین برتر در سال ۱۳۹۱ میباشد و همچنین تقدیر شده توسط مسئولین و مقامات کشوری.

دهکده تفریحی توریستی گنجنامه در انتهای دره سرسبز عباس آباد در ۵ کیلومتری شهر همدان و در مجاورت کتیبه های تاریخی و آبشار زیبای گنج نامه واقع شده است. آب و هوای مطبوع کوهستان، دره زیبای الوند و چشم انداز بی نظیر دشت میشان سبب شده است گردشگران زیادی از نقاط مختلف کشور و حتی جهان، به این منطقه مراجعه نمایند. این مجموعه با امکاناتی همچون ویلاهای اقامتی، تله کابین، سایتهای ورزشی تیرول، بانجی،تعادل هوایی و…. یکی دیگر از بهترین مناطق گردشگری استان و حتی غرب کشور محسوب می شود.

 

 

 

 

مجوز استفاده از قالب خبری ناب نیوز برای اين دامنه داده نشده , برای دریافت مجوز قالب بر روی لینک ، ( درخواست مجوز ) کلیک کنید